PRZYJAZNE OGRODY 2023 – III miejsce

PRZYJAZNE OGRODY 2023 – III miejsce

Drodzy Działkowcy!

Zarząd ROD Dolinka z przyjemnością informuję o zdobyciu III miejsca w konkursie PRZYJAZNE OGRODY 2023, organizowanego pod auspicjami Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza.  Zarząd ROD Dolinka postanowił w czerwcu br. o przystąpieniu do tego konkursu. Decyzja była podjęta wcześniejszą analizą warunków przystąpienia do konkursu oraz zakresu kryteriów oceny.  Mieliśmy chwile wahania, wiedząc o potencjalnie dużej konkurencji ze strony innych ogrodów – w województwie zachodniopomorskim funkcjonuje ich ponad 300.  Wygrało jednak przekonanie o wartości naszych długoletnich wysiłków włożonych na rzecz naszego ogrodu. Jak się później okazało decyzja była trafna, co zaowocowało miejscem wśród laureatów konkursu.

PRZYJAZNE OGRODY 2023 - III miejsce

W konkursie były oceniane wszystkie obszary działalności ogrodu, w tym także organizacja wydarzeń integracyjnych. Oceniany był także sposób organizacji działań Zarządu, jego wyników oraz sposób komunikacji z działkowcami. Ocena merytoryczna była także wsparta „wizją lokalną” w naszym ogrodzie, gdzie komisja konkursowa zapoznała się z ładem przestrzennym, wizerunkiem i sposobem zagospodarowania naszych działek i części wspólnych.

W tym miejscu chcielibyśmy przekazać podziękowania osobom wspierającym dotychczasowe działania Zarządu oraz wszystkim naszym działkowcom za dbanie o wizerunek naszego ogrodu. TO NASZ WSPÓŁNY SUKCES.

W dniu 20.10.2023 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego podczas ceremonii rozstrzygnięcia wyników konkursu, otrzymaliśmy z rąk Marszałka Województwa także „czek” w wysokości 20000 zł. To nagroda dla DOLINKI, do wydania na dowolny wspólny cel!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *